OPPDATERING:
Grunnet smittevern og restriksjoner vil disse arrangementene bli avlyst inntil videre.
Men fortvil ikke: vi kommer sterkere tilbake! 😀
Vi ønsker at du skal kunne være aktiv der du bor! Derfor arrangerer vi sammen med «Friskliv og mestring» temadager der du kan bli kjent med aktiviteter, helt gratis!
Dette blir på tre ulike steder, og om du ikke rekker å delta på en tirsdag så blir det reprise på lørdag!
Kvernhuset, sentrum
Kl.18-20 tirsdag 11.mai
Kl.13-15 lørdag 15.mai.
Lær frisbeegolf, helt gratis! Vi ønsker at flere skal bli kjent med aktivitetsmuligheter i sitt nærmiljø og inviterer alle som vil til å lære frisbeegolf av Nedre Glomma Disksport.
Dette passer for aldersgruppen 10-99 år, men ynge barn er også velkomne. Utstyr kan du låne på stedet.
Ta gjerne med en venn eller bekjent og bli kjent med en kul aktivitet.
Oppmøte ved startskiltet, det ligger til venstre for Kvernhuset ungdomsskole.
Obs: klær etter vær.


Verksbyen, Østsiden
Kl.18-20 tirsdag 18.mai
Kl.13-15 lørdag 22.mai
Lær å bruke treningsapparater ute, helt gratis!
Vi ønsker at flere skal bli kjent med aktivitetsmuligheter i sitt nærmiljø og inviterer alle som vil til å lære flere aktiviteter på en super aktivitetspark på Østsiden.
Dette passer for aldersgruppen 13-99 år, men ynge barn er også velkomne og det er lekeplass på stedet.
Ta gjerne med en venn eller bekjent og bli kjent med utetrening. Oppmøte på aktivitetsparken ved Verksbyen.
Obs: klær etter vær.


Smertulia, Kråkerøy
Kl.18-20 tirsdag 25.mai
Kl.13-15 lørdag 29.mai
Lær å bruke treningsapparater ute, streetbasket og uteyoga, helt gratis! Vi ønsker at flere skal bli kjent med aktivitetsmuligheter i sitt nærmiljø og inviterer inn alle som vil til å lære flere aktiviteter på en super aktivitetspark på Kråkerøy.
Dette passer for aldersgruppen 13-99 år, men ynge barn er også velkomne. Det er lekeplass på stedet.
Ta gjerne med en venn eller bekjent og bli kjent med flere aktivitet.
Oppmøte på Smertulia aktivitetspark ved barnehagen.
Obs: klær etter vær og til yoga trenger du en matte. Gjerne ta med en pute og et pledd dersom du har tilgjengelig. Pute gjør det mer behagelig å sitte på matte og pledd passer fint til avspenningsøvelser.


For spørsmål, kontakt Marianne Storm i Fredrikstad Aktivitetsråd på telefon 99514266.